aktualności

HOTEL WARMIA ORGANIZUJE WYCIECZKI  DO KALININGRADU

ZAŁATWISZ U NAS WIZĘ ELEKTRONICZNĄ DO KALININGRADU

   Koszt wycieczki 350 zł / osoba przy grupie minimum 6 osób
Cena obejmuje: wiza, transport, bilety wstępu, lokalny przewodnik.

Możliwość organizacji wycieczki każdego innego dnia oraz na większą liczbę dni. Terminy do uzgodnienia – na zapytanie.

Wjazd do Federacji Rosyjskiej, Obwodu Kaliningradzkiego, Kaliningradu na podstawie paszportu oraz wizy.
Wymagany paszport ważny minimum 6 miesięcy po powrocie do Polski.
Czas na wyrobienie e-wizy do 4 dni roboczych

W celu wyrobienia wizy potrzebujemy:
– skan paszportu lub fotografia (strona ze zdjęciem)
– adres zamieszkania
– nazwę firmy, stanowisko, adres, numer telefonu w której jest zatrudnienie
– aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm
(twarz na zdjęciu powinna mieć co najmniej 70% powierzchni zajmującej zdjęcie)
– numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail

Wszystkie formalności załatwisz poprzez e-mail. rezerwacje@hotelwarmia.pl TEL.603-650-177

Przyjazd do Kaliningradu i zwiedzanie miasta. Kaliningrad, zobaczymy Bramę Brandenburską, dworzec kolejowy, pomnik Kalinina od którego pochodzi obecna nazwa miasta, dalej przejazd i zwiedzanie Katedry – Muzeum Kanta. Przejazd przez miasto wzdłuż Litewskiego wału obronnego, gdzie zobaczymy Bramę Fryndlandzką, Królewską, Rozgartejską, liczne obiekty fortyfikacji, zwiedzanie Muzeum Bursztynu, dalej przejazd pomiędzy dwoma pięknymi stawami w kierunku centrum, po drodze duże targowisko miejskie. Przejazd obok Placu Hanzaatyckiego, obecnie Zwycięstwa, nowo wybudowana Cerkiew Prawosławna, Kolumna Zwycięstwa, Urząd Miejski, Centra Handlowe, Pomnik Matki Rosji, Budynek Giełdy, Uniwersytet Techniczny, Teatr Dramatyczny, Skwer i pomnik Shilera, przejazd obok budynku Floty Bałtyckiej, pomnik 2 Żubrów walczących ze sobą symbolizujących ścieranie się poglądów i myśli. Obok przepiękne ZOO, naprzeciwko, stary klasyczny Hotel Moskwa. Zobaczymy stadion piłkarski Baltica, pomnik kosmonautów, dalej park i kościół P.W. Św. Luizy. Wjazd w starą willową dzielnicę Amalienu, najbardziej zachowana stara część miasta, znajduje się tu między innymi ambasada Królestwa Szwecji i Rzeczpospolitej Polskiej. Przejazd do dzielnicy portowej, gdzie zwiedzimy łódź podwodną na rzece Pregoła. Obiad, czas wolny, ewentualne zakupy. Wyjazd w drogę powrotną, przejazd obok Hotelu Kaliningrad, wzgórza Królewskiego na którym stał kiedyś zamek, obecnie nieukończony wieżowiec, wcześniej planowany jako Dom Partii. Przejazd przez most na rzece Pregoła, zobaczymy budynek dawnej giełdy, obecnie Dom Kultury Marynarzy. Przejazd w kierunku granicy, ewentualne zakupy w sklepie wolnocłowym / alkohol. kosmetyki, słodycze, … /. Powrót w godzinach wieczornych.

 

Wakacje na trasie green velo  – Zakochaj się w Warmii

Warmia to malowniczy region, w którym ludzie żyją w harmonii z naturą. Malownicze miasteczka położone nad zalewem, jeziorami tworzą niesamowity klimat tego regionu. Wszystkiego smak nadają tradycyjne potrawy i życzliwość ludzi spotykana na każdym kroku. W wakacje zakochaj się w Warmii, zwiedzaj Warmię rowerem, które będziesz miał do darmowego wypożyczenia w naszym hotelu.

Gwarantujemy Ci, że już po pierwszym dniu będziesz wiedział, iż wrócisz tu  na jesień. To piękny region Polski, który nie jest zdominowany przez przemysł, duże zakłady i hałas. W zamian otrzymujecie, malownicze krajobrazy, cieszę i smaczne jedzenie oraz mnóstwo uśmiechniętych ludzi.

Zarezerwuj pobyt, wypełniając formularz  lub napisz na Facebook 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.’’ Operacja mająca na celu: Poprawa jakości usług turystycznych Hotelu Warmia poprzez zakup wyposażenia pokoi hotelowych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach  poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przewidywane wyniki operacji: zwiększenie ilości usług hotelowych i turystycznych w Hotelu Warmia**

                      .                  

.