aktualności

Wakacje na trasie green velo  – Zakochaj się w Warmii

Warmia to malowniczy region, w którym ludzie żyją w harmonii z naturą. Malownicze miasteczka położone nad zalewem, jeziorami tworzą niesamowity klimat tego regionu. Wszystkiego smak nadają tradycyjne potrawy i życzliwość ludzi spotykana na każdym kroku. W wakacje zakochaj się w Warmii, zwiedzaj Warmię rowerem, które będziesz miał do darmowego wypożyczenia w naszym hotelu.

Gwarantujemy Ci, że już po pierwszym dniu będziesz wiedział, iż wrócisz tu  na jesień. To piękny region Polski, który nie jest zdominowany przez przemysł, duże zakłady i hałas. W zamian otrzymujecie, malownicze krajobrazy, cieszę i smaczne jedzenie oraz mnóstwo uśmiechniętych ludzi.

Zarezerwuj pobyt, wypełniając formularz  lub napisz na Facebook 


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.’’ Operacja mająca na celu: Poprawa jakości usług turystycznych Hotelu Warmia poprzez zakup wyposażenia pokoi hotelowych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach  poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 Przewidywane wyniki operacji: zwiększenie ilości usług hotelowych i turystycznych w Hotelu Warmia**

                      .